MIX Savitarnos plovykla, bekontaktės putos

naujas požiūris į automobilių plovymą

Automobilių savitarnos plovykla

Bekontaktės putos

Įmonė įkurta 1987 metais, iki 2012 metų pabaigos įmonė įgyvendino 1185 projektus 22 Europos šalyse, įrengdami beveik 3000 postų.

Šiuo metu plovyklų vystymosi rinkoje galima pastebėti naujų tendencijų. Dažnai šių objektų savininkai nori konkuruoti teikdami kompleksines paslaugas – stato kelis savitarnos plovimo postus bei automatinio plovimo postą, taip pat vandens valymo sistema.

MIX Automobilių savitarnos plovyklos specialistų nuomone, tokio tipo sprendimai leidžia išlaikyti savo klientus ir būtent tokių kompleksinių aptarnavimo punktų kryptimi toliau plėtosis automobilių plovyklos. Mūsų nuomone, artimiausiais metais dažnės investicijos į vadinamuosius – švaros parkus. Tose vietose bus įrengti papildomi įrenginiai: siurbliai, langų skysčio dozatoriai, popieriaus dozatoriai, kilimėlių plovimo mašinos, padangų pripūtimo kompresoriai ir daug kitų įrenginių, kurių paskirtis bus patenkinti net išrankiausių klientų poreikius vienoje vietoje ir per trumpiausią laiką. Įmonė MIX jau yra pasiruošusi realizuoti tokio tipo projektus.

Savitarnos plovykla

Savitarnos plovyklaMIX Automobilių savitarnos plovykla

PAGRINDINIS PLOVIMAS Pagrindinio plovimo programa yra viena iš pagrindinių MIX plovyklose įdiegtų programų. Tam tikslui naudojamas miltelių bei cheminių medžiagų mišinys. Tokie sprendimai tuo pačiu metu leidžia pagerinti plovimo kokybę bei sumažinti išlaidas plovimo priemonėms. Savitarnos plovykla.Tai yra patentuotas autorinis firmos MIX sprendimas! PLOVIMAS ŠEPEČIU SU ŠAMPŪNU Naudojant šią programą galima pašalinti atspariausius nešvarumus. Naudojame šepetį su natūraliais šeriais, dėl ko neįmanoma subraižyti kėbulo. PIRMINIS NUSKALAVIMAS VAŠKAVIMAS NUSKALAVIMAS OSMOSINIU VANDENIU DŽIOVINIMAS Padidina plovyklos patrauklumą bei konkurencingumą. Esant žemoms temperatūroms galima išpūsti vandenį iš plyšių, spynelių, veidrodėlių, kas padidina kliento komfortą. Galima išdžiovinti automobilio kilimėlius. Savitarnos plovykla. Tai ekonomiškiausia programa , nes joje nenaudojamas vanduo, dujos, cheminės medžiagos. MIX Savitarnos plovykla. DŽIOVINIMAS Padidina plovyklos patrauklumą bei konkurencingumą. Esant žemoms temperatūroms galima išpūsti vandenį iš plyšių, spynelių, veidrodėlių, kas padidina kliento komfortą. Galima išdžiovinti automobilio kilimėlius Tai ekonomiškiausia programa, nes joje nenaudojamas vanduo, dujos, cheminės medžiagos.

MIX yra neginčytinas automobilių savitarnos plovyklų rinkos lyderis. Įmonė įkurta 1987 metais,o jos įkūrėjai buvo asmenys,turintys beveik 30-ies metų darbo patirtį aukšto slėgio įrenginių srityje.

Galime pasiūlyti visus galimus sukurtus savitarnos plovyklų sprendimus,taip pat galime pasiūlyti individualius sprendimus,remdamiesi savo daugiamete patirtimi ir žiniomis gamybos ir aptarnavimo srityse.

Dalis prekybos tinklų europos šalyje, plovyklas įsirengia prie savo stovėjimo aikštelių.Tačiau daugelis specialistų tvirtina, kad plovimo paslauga yra susijusi su automobiliais ir ji nėra tinkama prie “išvykos” į prekybos centrą. Būtent dėl to daug verslininkų nusprendžia plovyklas įrengti šalia tokios natūralios transporto priemonių aptarnavimo vietos, kaip degalinė. Degalinių savininkai investiciją į plovyklas laiko natūraliu procesu, kuriame “prekybos kuru verslas” yra ne tik prekyba benzinu ir dyzelinu, bet apima papildomas paslaugas, tokias,kaip dirbtuvės,diagnostikos stotys ar nuosavos plovyklos.Dėl to, didėjant degalinių skaičiui, daugėja ir šalia esančių plovyklų. Dažnai šių objektų savininkai nori konkuruoti, teikdami kompleksines paslaugas-stato kelis savitarnos plovimo postus bei automatinio plovimo postą.

Plovymo programos dalys: DUGNO PLOVIMAS PIRMINIS PLOVIMAS PAGRINDINIS PLOVIMAS PLOVIMAS ŠEPEČIU SU ŠAMPŪNU PIRMINIS NUSKALAVIMAS VAŠKAVIMAS NUSKALAVIMAS OSMOSINIU VANDENIU DŽIOVINIMAS.

Savitarnos plovykla MIX Vilniuje Yoast seo